DSC_0228.JPG
Tak po dlouhé době se jdu na vás mrknout :-).Jak se tu máte? Fildu čekají teď 2. narozeniny, ale bohuže má alergii na mléko, takže vymyslet dort bude docela sranda :-/. Jinak Lukyna pořád nepustila asi žárlivá nebo já nevím, v mš v pohodě si ho chválí a doma je na zabití :-/. Pořád vzteky kvůli všemu:-(. Jedna paní psala, že má to samé a kluk má ADHD. Tak nevím jestli s ním někam nezajít? A další dotaz. Mám zavedené zlaté tělísko a MS chodila vždy pravidelně spíš ještě o den dřív a teď tři dny spoždění. Tak nevím, docela se bojím abych nebyla těhu :,(? Přikládám fotky kluků :-). A díky za odpovědi.
- Autor: PetraPiranha
- Vloženo: 10.04.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána