Zpět na web

  • načítám...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Janni.na88
4.5.11 11:59

Románku,jsi nádherný chlapeček !!!Přeji Ti do života jen to nejlepší,především hooodně moc zdravíčka,protože bez toho člověk nemá ani štěstíčka!!!!! a mamince a tatínkovi děej jen a jen samou radost :huban: posílám hubánka na čelíčko :huban: :huban: :huban: :huban: :srdce:

  • Upravit