- Autor: makakela
- Vloženo: 04.05.11
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
Janni.na88
4.5.11 11:59
- Upravit
Románku,jsi nádherný chlapeček !!!Přeji Ti do života jen to nejlepší,především hooodně moc zdravíčka,protože bez toho člověk nemá ani štěstíčka!!!!! a mamince a tatínkovi děej jen a jen samou radost
posílám hubánka na čelíčko
