20160517_210048.jpg
Ahoj všem potrebuji poradit... O víkendu se mi do rána udělaly nějaké vředy. Jsem z toho zoufalá. :,( Dnes jsem byla u dr ta mi dala kartičku a ze uvidíme. Pošlu fotku pokud mi to pujde
- Autor: vendelinecek
- Vloženo: 18.05.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána