botad.jpg
Dcera má tyto a za nás super. Jsou široké, celkem obstojná špička - není úzká a ohebnost 100%. Ale bude to kus od kusu...
- Autor: Elen8
- Vloženo: 26.05.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Dcera má tyto a za nás super. Jsou široké, celkem obstojná špička - není úzká a ohebnost 100%. Ale bude to kus od kusu...
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána