Zpět na web

  • načítám...

DSC_3207.JPG

Příště sem poletime zase Jo a jíme a pijeme vše, i led a zmrzlinu. A žádny průjem nemáme, ani děti. Takže paráda, určitě lette a doporučuji nás hotel penelope Beach Imperial a aqvapark. :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...