DSC_3207.JPG
Příště sem poletime zase Jo a jíme a pijeme vše, i led a zmrzlinu. A žádny průjem nemáme, ani děti. Takže paráda, určitě lette a doporučuji nás hotel penelope Beach Imperial a aqvapark. :)
- Autor: werunka28
- Vloženo: 05.07.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána