Foto 106.jpg
a je ze mne žabák :)
- Autor: yuzana
- Vloženo: 27.05.11
Velikost písma:
27.5.11 22:31
ráda bych poradila,ale měla jsem ho půjčený od kamarádky a jí to dovezla babi z německa… ale je fakt kouzelnej ten kostýmek
- načítám...
- Zmínit