DSCI0833.JPG
"@Kytičkaaa":https://www.emimino.cz/profil/kytickaaa/ ja mela pro kluka oranzovou a vsichni mi kocsrek chvalili. Elodie do terenu nejsou, ale ja spis jen ted na ty nakupy. Pri dalsim chci poridit do terenu.
- Autor: Lucie Gálova
- Vloženo: 31.07.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána