Zpět na web

  • načítám...

P5310131.JPG

13+5 dle PM, 14+3 dle UTZ

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Janni.na88
8.6.11 11:05

Nikolko,krásný,krásný,krásnýá!!!to tetovaní je luxusní!!! moc ti to slušánkuje :hug: :kytka:

  • Upravit
3775
8.6.11 11:09

Jani :hug: :srdce: ale nechci to tetování vidět za pár týdnů :-? :-? no doufáám že dopadnu jako girlie :dance: :-)

  • načítám...
  • Zmínit