P9270142.JPG
"@aknah31":https://www.emimino.cz/profil/aknah31/ no ten Cybex jde polohovat u hlavové opěrky, ten Römer se polohuje celý, naklopí se celá zádová část, takže dítě celé leží a nemá jen zakloněnou hlavu, je pravda že záleží i na autě, někde to jde více, někde méně, ale u toho Sharana máte i polohovací sedačky, takže to naklopení u Römeru uděláte velké, přikládám foto z mého auta, a to je dokonce ta loňská kolekce, která má isofixová ramena kratší, letošní je má delší o 6 cm, takže jde sedák posunout ještě dále a tím naklopit ještě více S tou boční ochranou si myslím že ne, zkoušel jsem je v Touranu a musela se boční ochrana sundat( u Römera zasunout) a tím pádem je zbytečné to kupovat, když to pak nevyužijete, a toho Sharanu to bude stejné.
- Autor: steeve
- Vloženo: 05.08.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána