image.png
Dobry den, mela sem na svem iphonu nalepenou trpytivou folii v cerny barve, ale kdyz prselo tak mi barva poustela i na ruce, tak sem folii sundala, ale jak poustela mam tu barvu i na bilych pruhach a ted nevim, jak ji mam dat pryc.. Abych si iphon neznicila a aby to pustilo zatim sem pouzila vodku ta nepomohla..
- Autor: Anonymniholka
- Vloženo: 23.08.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána