Zpět na web

  • načítám...

IMG-20160906-WA0014.jpeg

Holky prosím jak to bude teď probíhat v repromede? Na kdy si mě opět pozvou? Budou kontrolovat stoupání hcg? Myslím ob den. Nebo mě objednají až na pozdeji na ultrazvuk? Dělala jsem test. Ráno slabsi a odpo opět silnější. Zajímavé...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...