IMG-20160906-WA0014.jpeg
Holky prosím jak to bude teď probíhat v repromede? Na kdy si mě opět pozvou? Budou kontrolovat stoupání hcg? Myslím ob den. Nebo mě objednají až na pozdeji na ultrazvuk? Dělala jsem test. Ráno slabsi a odpo opět silnější. Zajímavé...
- Autor: kratjana
- Vloženo: 06.09.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána