Zpět na web

  • načítám...

IMG_20160922_162845.jpg

15tt

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
6749
22.9.16 20:03

Bříško pěkně vyskočilo za ty dva týdny :D

  • načítám...
  • Zmínit
361
22.9.16 21:48

@pajulinkaa jojo :D už si všimlo i okolí ze se zakulacuji…čekám kdy ucitim první simrani ale stále nic 8o

  • načítám...
  • Zmínit
6749
22.9.16 21:57

@Pipenka to je ještě brzy, i když už čekas druhé, tak minimálně až 16 a 17tt ;) kamaradka v tom 17 právě cítila šimrání, ale došlo jí to až o týden déle, že je to ono :P

  • načítám...
  • Zmínit