Zpět na web

  • načítám...

DSCF1934.JPG

Svetlo stale spatne, ale pac idem spat, tak aspon takto. Ta cervena je prvy pokus, trosku lepsie sa nosi, ale nevosiel sa mi do nej pocitac o pol centimetra. Na tej modrej vadi ten remen zo strany na stranu, trosku ju to borti, mala som sit rucky jak na cervenej. Ale holt, baba blba, musela som si vyskusat nieco nove :oops: A asi som tak trosku magor na vrecka jak vnutorne, tak vonkajsie :oops:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...