IMG_20161013_135951.jpg
Ahoj vedle rtu se mi udělal tento útvar vymackla jsem dva dny z toho teklo bílé pak se udělal strup...nejedná se o opar...ale ten prý bolí tohle spis tahá když se usmeju...
- Autor: Patty 23
- Vloženo: 13.10.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána