Zpět na web

  • načítám...

IMG_20161013_135951.jpg

Ahoj vedle rtu se mi udělal tento útvar vymackla jsem dva dny z toho teklo bílé pak se udělal strup...nejedná se o opar...ale ten prý bolí tohle spis tahá když se usmeju...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...