Zpět na web

  • načítám...

51837_0_tn2.jpg

"@xjuklickova":https://www.emimino.cz/profil/xjuklickova/ malá nosí celoroční sperfitky ;), na zimní mě ještě přijde brzo jako ráno i jo ale potom když je teplo tak by se uvařila :?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...