51837_0_tn2.jpg
"@xjuklickova":https://www.emimino.cz/profil/xjuklickova/ malá nosí celoroční sperfitky ;), na zimní mě ještě přijde brzo jako ráno i jo ale potom když je teplo tak by se uvařila :?
- Autor: Markéta80
- Vloženo: 31.10.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána