Zpět na web

  • načítám...

image.jpeg

Narodila jsem se a vzdy zila na rozhrani Ceske Kanady. Takze to je moje :srdce: :srdce: :srdce: Od te doby co tam jezdime na srub, je to nej nej pro me :) :) :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...