image.jpeg
Narodila jsem se a vzdy zila na rozhrani Ceske Kanady. Takze to je moje :srdce: :srdce: :srdce: Od te doby co tam jezdime na srub, je to nej nej pro me :) :) :)
- Autor: Ennyka
- Vloženo: 24.11.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána