8684.png
Měla jsem tenhle čevený a tekl jako blázen...ale zase musím říct, že mi za něj bez problémů vrátili peníze. Teď mám nový, takový jako na druhé fotce a ten teda ani neukápne. Takže spokojenost.
- Autor: pampeklička
- Vloženo: 09.01.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána