Zpět na web

  • načítám...

8684.png

Měla jsem tenhle čevený a tekl jako blázen...ale zase musím říct, že mi za něj bez problémů vrátili peníze. Teď mám nový, takový jako na druhé fotce a ten teda ani neukápne. Takže spokojenost.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...