Zpět na web

  • načítám...

Kopie - DSC_5351.JPG

BERUŠKY 1. ROK

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
14090
29.7.11 16:25

Téda takovej dortík :-) A jak si to holky užívaj :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
533
29.7.11 20:07

:mrgreen: :mrgreen: no užívaly, zkoušely ochutnávku hlavně hmatem, to víš 1. rok, to z toho prckové nemají moc rozum, teď už si aspoň dortu váží :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit