Kopie - DSC_5351.JPG
BERUŠKY 1. ROK
- Autor: JULY1
- Vloženo: 29.07.11
Velikost písma:
29.7.11 20:07
no užívaly, zkoušely ochutnávku hlavně hmatem, to víš 1. rok, to z toho prckové nemají moc rozum, teď už si aspoň dortu váží ![]()
- načítám...
- Zmínit