Zpět na web

  • načítám...

IMG_5334.JPG

Holky co myslite cyklus jeste nemam jak kojim ale dnes boleni v podbrisku napravo tak jsem zkusila test oststni jsou ze zacatku ledna abych vedela co a jak pak me to uz nebavilo a dnes tohle :lol: :nevim: tak myslite bude ovu?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...