IMG_5334.JPG
Holky co myslite cyklus jeste nemam jak kojim ale dnes boleni v podbrisku napravo tak jsem zkusila test oststni jsou ze zacatku ledna abych vedela co a jak pak me to uz nebavilo a dnes tohle :lol: :nevim: tak myslite bude ovu?
- Autor: Vicky1
- Vloženo: 02.02.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána