Zpět na web

  • načítám...

vybavička 039.jpg

box na plínky

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
6423
8.8.11 16:52

jééé ten je super,kde si to prosím kupovala?

  • načítám...
  • Zmínit
726
8.8.11 21:08

No tady to měli v Jičíně před KAUFLANDEM,nevím,jestli to patřilo ke Kauflandu,stála stovku,mě vyřešila problém,kam s plínkama :roll:

  • načítám...
  • Zmínit