Zpět na web

  • načítám...

S7300988.JPG

ááá..kuk už jsem na světě a mamka a tatínek jsou hrozně šťastní...

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1914
16.8.11 10:14

Jééé, hezká fotečka :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
14090
16.8.11 13:08

Tak tohle je nádherná fotka :-) :kytka: :kytka: :potlesk:

  • načítám...
  • Zmínit