IMG_7001.JPG
Ahoj, muj syn ma od mesice vyrazku na brichu. Trva uz 3 mesice a svedi ho. Vymenila jsem praci prasek, ted uz peru bez prasku, nosi jen 100%bavlnu, mazala jsem lipobazi, kutozinkem, indulonou.. po vsem ho to svedi. Zkousela jsem eliminacni dietu pro kojici matky. Zadny vysledek. Stale ji ma, nekdy trosku vic, nekdy trosku min, ale stale svedi. Casem se to trosku uklidnilo, ale nevymizelo. Prasky beru jen na stitnou zlazu (jod, euthyrox) a antikoncepci. Nema nekdo zkusenost, prosim?
- Autor: hoffminna
- Vloženo: 14.05.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána