IMG_20170531_182416.jpg
[citace] **"@Lumius":https://www.emimino.cz/profil/lumius/** píše: Kdybych kouřil na balkoně, možná bych tam neměl holuby. Sakra... :zed: :zed: :zed: :mrgreen: :mrgreen: [/citace] No... Nechtela jsem to rikat... :mrgreen: :mrgreen: takhle po ranu... A uz bys je tam nemel nikdy :mrgreen: :mrgreen: ale tohohle si vsiml Danda po ceste, holt mi prtavy nahoru necumime :mrgreen:
- Autor: misi11
- Vloženo: 31.05.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána