Zpět na web

  • načítám...

IMG_20170531_182416.jpg

[citace] **"@Lumius":https://www.emimino.cz/profil/lumius/** píše: Kdybych kouřil na balkoně, možná bych tam neměl holuby. Sakra... :zed: :zed: :zed: :mrgreen: :mrgreen: [/citace] No... Nechtela jsem to rikat... :mrgreen: :mrgreen: takhle po ranu... A uz bys je tam nemel nikdy :mrgreen: :mrgreen: ale tohohle si vsiml Danda po ceste, holt mi prtavy nahoru necumime :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...