Screenshot_2017-06-12-20-20-37-706.jpeg
Já jsem zvědavá co u mě, spis co zítrejsi teplota. Merim rtutakem vždy ráno teplotu z 10.5. jsem měřila o 40minut dřív měřím vždy cca 3-4minuty.11.5. jsem jaksi ještě zabrala takže teploměr "tam" byl asi 15minut ale vliv by to mít nemělo podle mě to naměří kolik to naměřit má. No fakt jsem zvědavá jestli už konečně ovulace po 8.mesicich a díky drmku nebo zase horská dráha anovulacniho cyklu
- Autor: snažilka2017
- Vloženo: 12.06.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána