Zpět na web

  • načítám...

Komínová_digestoř_Steelmax-709.jpg

Ahojte, poslední dolaďování kuchyňské linky...musíme se rozhodnout, zda pracovní deska do šeda nebo dekoru dřeva.. Kuchyňská linka bude v bílém lesku, horní skříňky imitace dřeva, za linkou šedý obklad nebo betonová stěrka...a co pracovní deska? Šedá nebo dřevo?! Digestoř bude bílá...podle pracovní desky se rozhodnu pro indukci do černa nebo bíla (cena okolo 20tis, z čeho jsem docela otrávená, ale jinou ve vel 80 bílou jsem nenašla). A troubu s mikrovlnkou buď v nerezu nebo bílé...bíle se trošku bojím, aby nebyl moc velký rozdíl s odstínem dvířek :roll: Co vy na to? Mate někdo takovou kombinaci?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...