Screenshot_2017-06-19-06-19-34.png
Holky, je to v háji. Včera i odpoledne teplota 37 a teď klesla hodně. Vypadá to ale na hodně krátký cyklus :think:
- Autor: Kamila32
- Vloženo: 19.06.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Holky, je to v háji. Včera i odpoledne teplota 37 a teď klesla hodně. Vypadá to ale na hodně krátký cyklus :think:
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána