20170731_182839.jpg
Ahoj holky, jsem tu zas abych se pochlubila nasim uzlickem :srdce: stale ma nozky u sebe takze nevime, co tam pro nas schovava. Jinak já jsem se svym zvracením o 4 kila lehčí. Za normalnich okolnosti by to bylo fajn, ale takhle se na me pan doktor netvaril moc stastne. Hlavně že junior prospívá :lol: už teď ten náš zázrak miluju a když jsem ho viděla jak hajá s podepřenou hlavičkou na boku tak už jsem ho chtěla mít v náruči :srdce: :hug:
- Autor: Kuhnice
- Vloženo: 01.08.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána