Zpět na web

  • načítám...

DSCN1909.JPG

:-)

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
602
6.10.11 06:34

téda..to už je kusanec :-D

  • načítám...
  • Zmínit
36544
6.10.11 10:20

Jj, zítra je kontrola, očekávám 8 kilo :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit
602
6.10.11 15:04

tak kolik bylo kilo? :-D my měli včera na kkontrole 5 a půl..jsme drobískové :-D

  • načítám...
  • Zmínit
36544
7.10.11 22:44

Tak máme 8kg.. bez mála :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit
602
13.10.11 10:29

:palec: vauu..ten už se pronese :-D

  • načítám...
  • Zmínit