Zpět na web

  • načítám...

5811206.jpg

"@MaminkaLucka":https://www.emimino.cz/profil/maminkalucka/ máme Renault Espace, starší model jsme prodali a koupili opět Espace, ale novější, je to srdcovka :srdce: už jsem si zvykla na to pohodlí. Ten starší(na fotce)se nám taky pořád sr..l, ale ted chodíme jen do značkového servisu a už nikdy nebudeme zkoušet běžný servis. Vždy to stálo moc a jen to rozdupali ještě víc a potom to stálo další prachy a nekončící poruchy. Takže i když berou za hodinu ve značkovém více, tak ve výsledku to vyjde u Renaulta servisu levněji a auto je v cajku a bez problémů...a ten starší model se dá koupit do 100tis. a když je dobrý servis, není s autem větší problém. Jo a sedaček jsme si dali vždy dle potřeby, nevozili jsme všechny, děti máme zatím jen dvě, ale i tak se dvojčecí kočárek jen šoupl do kufru. Žádné rozebírání, pohoda ;) *Příspěvek upraven 16.10.17 v 20:21*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...