Zpět na web

  • načítám...

aleonard.jpg

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1015
19.10.11 19:03

Nádhernej chlapeček! :potlesk: :srdce: A jak už je veliký! :dance: Hrozně to utíká…pamatuju si, když jsem tě potkávala na diskuzích o snažení…

  • načítám...
  • Zmínit