Zpět na web

  • načítám...

1512204764596131970283.jpg

Ahoj baby, potřebuji nutně pomoct a vím že to tady nepatří. Nechala jsem si včera udělat melir z černo červených vlasů, barva sice není blond je spíše rezava ale o to ani tak nejde. Nemám to úplně od hlavy takže to vypadá jak kdybych měla odporný odrost a mam tam toho strašně málo.. poraďte mi co s tím.. podruhé si je dneska už odbarvovat moc nechci protoze se bojím ze budu plesata :D A zítra jdu do práce.. a nemůžu s tím někam jít.. prosim o rady a dekuji :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...