dům barbie (2).png
Oživuji Máte někdo doma Barbie dům pro panenky z Tesca? Teď ho mají v akci, docela se mi líbí, ale je celý plastový, jak nevím jak moc kvalitní. Nebo raději dřevěný, to se mi líbí Woody domeček. Díky za recenze
- Autor: lucik2011
- Vloženo: 05.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána