Zpět na web

  • načítám...

dům barbie (2).png

Oživuji Máte někdo doma Barbie dům pro panenky z Tesca? Teď ho mají v akci, docela se mi líbí, ale je celý plastový, jak nevím jak moc kvalitní. Nebo raději dřevěný, to se mi líbí Woody domeček. Díky za recenze

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...