Zpět na web

  • načítám...

20171217_115956.jpg

Ahojte holky tak nakonec jsem si zvolila barvu khaki. Zde je můj nádherný krasavec. Zkoušela jsem ho ze všech stran a je fakt super. Oceňuji velký koš, jednoduchou skladnost na minimalistický rozměr. Do auta pohoda. A už jsem jela s ním i po lese a bez problému žádná menší překážka nebyla problém, takže naprostá spokojenost. Je lehký, dobře ovladatelný a kola jsou gumová. :srdce: :mavam:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...