20171217_115956.jpg
Ahojte holky tak nakonec jsem si zvolila barvu khaki. Zde je můj nádherný krasavec. Zkoušela jsem ho ze všech stran a je fakt super. Oceňuji velký koš, jednoduchou skladnost na minimalistický rozměr. Do auta pohoda. A už jsem jela s ním i po lese a bez problému žádná menší překážka nebyla problém, takže naprostá spokojenost. Je lehký, dobře ovladatelný a kola jsou gumová. :srdce: :mavam:
- Autor: luka26
- Vloženo: 17.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána