Zpět na web

  • načítám...

20180103_060321.jpg

Ahoj holky, jestli se muzu pridat :-) Snazime se o druhe 3. mesic. Jsem dnes 10dpo (ovu byla 24.12). Nedockavec nedockava jsem zkusila mamatest vcera vecer, tam pididuch a dnes rano wondfo a tam vetsi duch :-) tak uvidime Vsem preji hodne stesti, a brzy // *Příspěvek upraven 03.01.18 v 12:15*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...