Zpět na web

  • načítám...

IMG_20170531_211944.jpg

Zdravím, budu prodávat korbičku Navetta Pop Up, Lux Beige 2017 (kupovaná nová) a sporťák v barvě Denim, ten mám koupený od kamarádky, ježděný snad 2 měsíce, takže denim není vyšisovaný. Vajíčko je to novější, barva černá. :mavam:

  • Autor: Prix
  • Vloženo: 07.02.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...