IMG_20170531_211944.jpg
Zdravím, budu prodávat korbičku Navetta Pop Up, Lux Beige 2017 (kupovaná nová) a sporťák v barvě Denim, ten mám koupený od kamarádky, ježděný snad 2 měsíce, takže denim není vyšisovaný. Vajíčko je to novější, barva černá. :mavam:
- Autor: Prix
- Vloženo: 07.02.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána