Zpět na web

  • načítám...

20171205_163255.jpg

Na mikuláše,před libereckou radnicí,opravdu vtipný anděl :)

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Jančakecalka
16.2.18 10:58

Něco podobnýho bylo i jednou u nás v Jablonci :mrgreen:

  • Upravit
4070
16.2.18 16:17

@Jančakecalka no on se rehtal i sam andel, protoze se porad protacel nekam zadkem k lidem a musel se pracne udrzet celem k davu a do toho hazet ty flitry :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
Jančakecalka
19.2.18 09:22

@marcellia Tak to musela být prča teda :palec:

  • Upravit