20171205_163255.jpg
Na mikuláše,před libereckou radnicí,opravdu vtipný anděl :)
- Autor: marcellia
- Vloženo: 13.02.18
Velikost písma:
Jančakecalka
16.2.18 10:58
- Upravit
16.2.18 16:17
@Jančakecalka no on se rehtal i sam andel, protoze se porad protacel nekam zadkem k lidem a musel se pracne udrzet celem k davu a do toho hazet ty flitry ![]()
- načítám...
- Zmínit
Jančakecalka
Něco podobnýho bylo i jednou u nás v Jablonci