Screenshot_2018-02-18-18-37-07-1.png
[citace] **"@aiwwa":https://www.emimino.cz/profil/aiwwa/** píše: jakou máš fontánku? taky o ní uvažuju [/citace] Koupil jsem tuhle a kupodivu z ní i pijou :think: :lol:
- Autor: Lumius
- Vloženo: 18.02.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána