-).JPG
:-D
- Autor: veve.m
- Vloženo: 18.11.11
Velikost písma:
30.12.11 00:54
Můžu se zeptat prosím, ty jsi se tak sama testovala už od 9. dne od ET? Nebylo to stresující, nevím, jestli bych na to měla náturu…obdivuju tě! Jo a samoška gratuluju!:palec:
- načítám...
- Zmínit
2.1.12 19:07
jj už takhle brzy, jsem nedočkavá no, sice jsem osmý den chytla depku, protože tam nebyl ani náznak, ale prostě jsem testovala dál a nakonec to dobře dopadlo ![]()
- načítám...
- Zmínit