Zpět na web

  • načítám...

-).JPG

:-D

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1244
18.11.11 15:47

Gratuluji! :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
18259
18.11.11 17:11

Krasny, gratuluju :kytka: :hug:

  • načítám...
  • Zmínit
14733
18.11.11 20:42

Tak tahle čárka už je luxusní!!! :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
65
18.11.11 21:59

:srdce: :potlesk: hodne stesti…

  • načítám...
  • Zmínit
27281
25.11.11 14:30

Hůůůstá sbírka!!! Gratuluji moooc! :potlesk: :hug:

  • načítám...
  • Zmínit
149
30.12.11 00:54

Můžu se zeptat prosím, ty jsi se tak sama testovala už od 9. dne od ET? Nebylo to stresující, nevím, jestli bych na to měla náturu…obdivuju tě! Jo a samoška gratuluju!:palec:

  • načítám...
  • Zmínit
19886
2.1.12 19:07

jj už takhle brzy, jsem nedočkavá no, sice jsem osmý den chytla depku, protože tam nebyl ani náznak, ale prostě jsem testovala dál a nakonec to dobře dopadlo :D

  • načítám...
  • Zmínit