Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180305_070817.jpg

[citace] **"@koblizeq":https://www.emimino.cz/profil/koblizeq/** píše: "@Evule188":https://www.emimino.cz/profil/evule188/ a testila si ještě? :D a jak se cítíš? [/citace] Ten vlevo je dnešní :)... ale cítim se normálně...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...