Zpět na web

  • načítám...

20180307_124445.jpg

Zdravím ???? chci se zeptat, zda máte některá zkušenosti s touto antikoncepcí, dnes jsem ji rozbalila a je jiná než to balení předtím, dny jsou napsaný v Portugalštině ???????? a na blistru je napsáno místo Maitalon - > Aranka

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...