20180307_124445.jpg
Zdravím ???? chci se zeptat, zda máte některá zkušenosti s touto antikoncepcí, dnes jsem ji rozbalila a je jiná než to balení předtím, dny jsou napsaný v Portugalštině ???????? a na blistru je napsáno místo Maitalon - > Aranka
- Autor: Bessbella
- Vloženo: 07.03.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána