Screenshot_2018-03-19-08-47-27.jpg
"@s.y.p.t.a":https://www.emimino.cz/profil/sypta/ tak teplota my stoupla na 37,tak asi ta ovulka byla toho 16Dc
- Autor: Nikolniky25
- Vloženo: 19.03.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
"@s.y.p.t.a":https://www.emimino.cz/profil/sypta/ tak teplota my stoupla na 37,tak asi ta ovulka byla toho 16Dc
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána