Zpět na web

  • načítám...

005.JPG

Chtěla bych vyměnit stikez poštou. Chymí nám Emma, Ivan, Ieks, Blitz, Super Bell, Nom Nom. Nabízím ty na fotce.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
2
5.4.18 08:05

Dobrý den, mohu nabídnout leks, emma a nom nom a potřebovala bych sepp, maggy a elli, evie a eddie. Děkuji

  • načítám...
  • Zmínit