Zpět na web

  • načítám...

20180327_190511[1].jpg

Tak holky, nedalo mi to, a udelala jsem si test dnes, namočila jsem ho a nic, jedna čárka, vyhodila jsem ho do koše a pročítala tady povídání, nedalo mi to a vytahla ho z koše... a jsem 11 den po KET slabej dušík, tak doufám, že to bude ok!!!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...