20180327_190511[1].jpg
Tak holky, nedalo mi to, a udelala jsem si test dnes, namočila jsem ho a nic, jedna čárka, vyhodila jsem ho do koše a pročítala tady povídání, nedalo mi to a vytahla ho z koše... a jsem 11 den po KET slabej dušík, tak doufám, že to bude ok!!!
- Autor: sebel
- Vloženo: 27.03.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána