Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180415_184941.jpg

Ahojky holky, jelikoz už 3den ráno mi nejde jíst, mám žaludek na vodě. A dneska jsem do sebe tlačila jídlo fakt přemlouváním a v obchodě jsem se málem pouvracela jsem přijela domů v 18:30 a udělala si test. Jsem dneska 8den a bylo to z večerní moči. Takže přikládám foto, ale další dělat nebudu, protože dokud to nebude v krvi a pak na ultrazvuku tomu snad neuvěřím :lol: Jinak kdo je kolikátý den a testili jste!? Já nechtěla ale přijela jsem a v hlavě mi hlodalo"jdi ho počítat" :lol: :srdce: Myslíte, že je to pravda? :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...