6258158.jpg
"@Jančakecalka":https://www.emimino.cz/profil/jancakecalka/ Sedacky a podsedaky jsou povinne pro deti co nemaji 150 cm NEBO 36 kg. Pokud dcera bude mit za chvili 36 kg, pak uz pouziti sedacky neni bezpecne. Protoze je vyskou mala, pak doporucuji zkracovac pasu, ktery bezpecnostni pas stahne dolu a nejde diteti pres krk.
- Autor: cecetka
- Vloženo: 23.04.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána