Zpět na web

  • načítám...

20180426_073228.jpg

Ahoj všem, sem po operaci varixů, musím nosit zdravotní punčochu a pod tím samodržícim lemem se mi udělalo červené podráždění a puchýře. Poradíte čím mazat aby to co nejrychleji zmizelo. Děkuji Jana

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...