Zpět na web

  • načítám...

20180506_194937.jpg

Krasne deticky :) nase emilka ma zitra pulrok :-( ve ct jdeme k dr ale predbezne ma 6,8kg. Minuly tyden u kamaradky mela 6666g :-) je hodna neplace, sikovna a radeji uhlidam vagon zizal nez ji :-). Dnes jsme byly v gennetu podepsat zlikvidovani posledniho mrazacka. Mame splneno a tretatko jen kdyby nahodou( coz bych rada :-))

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...