IMG_20180525_100555.jpg
Ahoj holky, taky zdravíme s Magdalenkou. Máme 7 měsíců a 4500g :-) je pořád zdravá, veselá... A taky už padlo téma druhé mimi. Mamža by chtěl začít v říjnu, až bude malé rok. No jsem na to zvědavá 8o :lol:
- Autor: Kuhnice
- Vloženo: 26.05.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána