B8EF3B8A-7C5C-4FED-9E0A-92D0FB96CDF8.jpeg
Dobrý den, omlouvám se, za trochu nevšední téma. Máme doma miminko ;) je to kluk. Narozený v únoru 2018, tudíž mu bude 5 mešíců. Teď váží 12 kg. Taťínek by údajně mě být vlčák. Ale moc se mi tomu nechce věřit. Maminka je mix velká cca jako on teď. Dokázal by jste někdo odhadnout zda vyroste a případně přirovnat k nějakému plemenu?? Děkuji za odpověd :srdce:
- Autor: Adlopadlo
- Vloženo: 27.06.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána