180628093005-314.png
Ahoj holky,tak hlasim,že u nás vše v pořádku, dostala jsem těhotenskou průkazku,dnes jsem 10+3.TP prý 21.1.2019.A dokonce už mi doktor tvrdil,že si myslí,že už je jasný pohlaví dítěte,je to možný takhle brzy?? :)
- Autor: Ariak
- Vloženo: 28.06.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána